سلام

بعد از مدت ها برگشتم.دختر دومم هم به دنیا اومد.روز 7 اردیبهشت دخمل من با ده روز تاخیر و به اجبار سزارین به این دنیا پا گذاشت.

خیلی شبیه آوا ست و اسمشو آیسا گذاشتیم.دختر پر کاریه و انرژی زیادی از من میگیره.

خیلی خسته ام و اعتماد به نفسمو از دست دادم.اصلا دلم نمیخواست سزارین بشم اما شد و الان به یه آدم پر آه و ناله تبدیل شدم.امیدوارم زودتر بهتر بشم و برگردم سر زندگیم و روال همونجوری بشه که قبلا بود.

/ 6 نظر / 22 بازدید
ali

سلام عزیزم[گل] خدا رو شکر هم شما و هم دخملی صحیح و سالم هستین[فرشته] ان شاالله رفع کسالت خواهد شد[گل] ان شاالله در پناه خداوند شما و دخترهای زیبامون و من زندگی زیبا و پر از شادی داشته باشیم و عاقبت بخیر گردیم[فرشته]

r

قدم نو رسيده مبارك..معني اين اسم چيه...قدمش پربركت باشه مريم جان

مریم

سلام عزیزم خوبی خانومی. تولد فرشته کوچولو مبارکت باشه. مهم اینه که به لطف پروردگار هم حال خودت خوبه هم نی نی. به هر جهت سزارین در این موارد اجتناب ناپذیر. شکر حق که ختم به خیر شد. بی نهایت دلتنگت هستم و بی نهایت دوست دارم. برات تداوم این زندگی آسمونی رو در کنار فرشته های کوچولو آرزو میکنم[قلب]

نگین

مریم جان سلام. هزار تا تبریک. قدمش مبارک. ایشالا زود زود سر پا بشی. اصلا فکرشم نکن .من دو تا بچمو سزارین شدم. خیلی هم راحت و اسان گذروندم البته میدونم افراد باهم متفاوت هستم و گوشت و پوست ادمها با هم فرق میکند. خدارو شکر همسر همراهی داری قدرش و بدون. تا میتونی بخور تا بچه رو خودت شیر بدی. پس فقط به فکر خوردن باش. از نزدیکانت برای نگه داری بچه کمک بگیر و گاهی با همسرت دو تایی تنها پیاده روی برو و قدم بزن. خودت رو فراموش نکن. اول تو مهمی. شاد و خوشبخت باشی.

رها

سلام عزیزمممممممممممممممممم مبارکههههههههههههههه چه اسم قشنگییییییییییییی خدا جفتشونو واستون نگه داره

رها

آیسا اسم ترکی هستش خیلی زیباس مطمئنم خودشم مثل اسمش ماهه