سلام

از نوشته ی قبلیم  تقریبا دو هفته میگذره،این دوهفته خوب گذشت.یه نمایشگاه کتاب بجنورد برگزار  شده بود و من  دوبار اونجا رفتم .دفعه ی اول با علی و سری بعد  با مامان.دوتا کتاب از اگاتاکریستی  گرفتم به نام‌‌(قتل در خوابگاه دانشجویی‌و تحقیقات پوارو).دو تا کتاب هم از اریک امانویل اشمیت گرفتم به نام(زمانی که یک اثر هنری بودم و ده فرزند هرگزنداشته ی خانم مینگ)که دومی رو خوندم و واقعا کتاب خوبی بود.یک کتاب در مورد کودکان ۵ ساله گرفتم و همچنین یک کتاب برای ترک عادات بد از انشارات هورمزد که هنوز سری بهشون نزدم.

یه کتاب هم دانلود کرده بودم از شارلوت برونته به نام (شرلی) که تمومش کردم و به قول مامانم تو نمایشگاه کتاب عذاب وجدان گرفته بودیم که اینهمه این انتشاراتی ها زحمت میکشن و ما با یه دانلود اون هم از نوع رایگانش کار این ها رو از سکه میندازیم.

دوست داشتم چند تا ازکتاب های اروین یالوم رو پیدا کنم اما متاسفانه هیچکدوم از انتشاراتی ها نوشته های اروین یالوم رو ندا‌‌‍‌‌‌‌‌‌شتن.

کار چرم رو هنوز دارم ادامه میدم.باز چندتا سفارش جدید گرفتم و برای خودم هم یه کیف پول چهل تیکه زدم که خیلی خوشگل شده.قصدم اینه این هفته کیف دستی چهل تیکه  شبیه کیف پولم برا خودم درست کنم و همچنین کیف اینه و کیف موبایل ،فکر کنم جالب بشه.

سه شنبه هم یک روزه  میرم مشهد تا چرم بخرم البته این بار دقیقا میدونم چی میخوام.سری قبل اصلا نمیدونستم که چی میخوام درست کنم و برای همین فقط رنگ ها رو ست میکردم و میخریدم اما الان نوع چرم و رنگشون مد نظرم هست  و خریدم راحت تر خواهد بود.

 

/ 9 نظر / 20 بازدید
علی

salam azizam [قلب][قلب]

علی

سلام عزیزم ایشالله همیشه بتونی کتاب ها رو امانهایی که دوس داری رو بخری و بخونیدش[گل][گل][گل] در ضمن با هنری که شما دارین مطمئنم از کیفها و دیگر چیزهایی که آنماده میکنید همه مجذوبش خواهند شد[گل]

نگین

چه خوبه که کار هنری میکنی. اگه تونستی عکس کیفی که درست کردی را بذار.

شعیب

سلام گمشده ی این نسل اعتماد است نه اعتقاد اما افسوس که نه بر اعتماد اعتقادیست و نه بر اعتقاد ها اعتماد...

شعیب

سلام
انسان منفی ، ترمز موفقیت ماست ؛ ترمز های خود را رها کنیم .

مرضیه

آفرین به این مریم خانم فعال کتاب خون. من عاشق کتابهای شارلوت برونته هستم و بخصوص حس خیلی مثبتی به کتاب جین ایر و شخصیت اصلیش یعنی جین دارم. خیلی خوبه که انقدر تو زندگیت فعالی. لذت میبرم واقعا از دیدن زنانی که خودشونو محدود به شوهرداریو بچه داری نمیکنند.[گل]

لیلی همسفر تا بهشت

سلام مریم جونم. خوبی؟کجایی خانومی؟برات مسیج زدم جواب ندادی.اضطراری هم بود مسیجم. بابا کتاب خووووووووووون[نیشخند]آفرین.چقدر کیف میکنم میبینم بعضیا انقد علاقه به کتاب دارن! موضوع کتابهایی که میخونی رو بگو شاید ما هم علاقه مند شدیم. آخر سر هم یه عکس از اون کار شیشه و چرمت نذاشتی. من رو تو انتظار گذاشتی.[دلشکسته] مبارکت باشه مریم جونم کیفهای خوشگلت[ماچ] راستی کار چرم سخته؟هزینش چطوریه؟خیلی علاقه دارم یاد بگیرم.

شعیب

سلام خدایا ما مومنیم به اینکه هر که دلش هوایی تو شود تو هوایش را داری

علی

سلام عزیزم [گل][گل][گل][گل] صبح زیبات بخیر[گل][گل][گل] تولدت مبارک ایشالله صد سال با هم و با سلامتی و با عزت در کنار هم زندگی زیبایی داشته باشیم[گل]