سلام به همه ی دوستان

خیلی دوست داشتم زودتر مینوشتم اما به لطف اینترنت منزل که از نوع 2020 هستش سایت پرشین برای من باز نمیشه و من الان بعد از مدتها تو خونه ی پدر دارم مینویسم.

دیروز آخرین سونوی دوران بارداری رو رفتم و فینگیل خانوممون رو دیدم.وای اصلا باورم نمیشد خیلی خیلی شبیه آواست.دستش کنار صورتش بود و چشمهاش هم بسته.انگار آوا خوابیده.فداش بشم که اینقده نازه.از دیروز آروم و قرار ندارم و همه اش صورت ماهش میاد تو فکرم.

حال و روز جسمیه خوبی ندارم یعنی باید بگم اصلا حال ندارم.از گرفتگی عضلانی بگیر که منو به مرز گریه کردن میرسونه تا این عصب سیاتیک لعنتی که خواب برام نذاشته و ترش کردن و سوزش سر دل رو هم اضافه کنم به لیست بالا.اما روحیه ام خوبه و امیدوارم تا پایان این دوران همه چی به خیر وخوشی بگذره و نی نی عزیزمو بغل بگیرم.

فکر نکنم دیگه تا عید بتونم مطلب جدیدی بذارم.برای همین همینجا به همه ی دوستان عید 94 رو تبریک میگم و از خداوند بهترین ها رو براتون میخوام.تو دعای تحویل سال منو از دعای خیرتون بی نصیب نذارین .قلب

/ 7 نظر / 23 بازدید
ali

سلام عزیزم ان شاالله در کمال صحت و سلامت به آرزوی زیبات برسی و شادی رو به خانواده هدیه کنی. [قلب][گل][قلب]

ali

سلام عزیزم عیدت مبارک[گل][قلب][گل] ان شاالله سال پر از سرور و شادی و موفقیت در انتظارت باشه[فرشته] http://harkat.com/view/6eefea56-4a63-4489-8ca1-5fdd989c543d

ali

با سلام خدمت عزیزترینم در وبلاگم شهرستان مانه و سملقان "سمنگان " را معرفی نموده ام خوشحال میشوم ضمن بازدید از نظرات خویش در مورد آن نیز آگاه گردم.

رها

سلااااااااااااااااااام خوبی؟؟؟؟؟؟؟؟ عید تو هم مبارکککککککککککک خدارو شکر که همه چی خوبه سونو سه بعدی رفتی مگه؟؟؟؟؟؟/ راستی اسم نی نی چی شد؟

نگیk

سلام.سال نو مبارک.ایشالا خودت و خانواده مخصوصا نی نی سالم و سلامت باشید . روزهای خوبی پیش رو داشته باشید.

قورباغه

سلام. سپاس از سر زدنتان. وب بنده مثل حالم تعطیل است و میل نوشتن ندارم که نمی نویسم. در کتاب ها خوانده ام که در قدیم رسم بوده که اسم نوزادان را از اسامی خویشاوندان درگذشته-مثلا مادربزرگ یا 1در بزرگ یا جد سوم و چهارم و....تا برسد به آدم و حوا بر می گزیدند. البته این رسم الان تقریبا متروک است. بهتر!!!

ali

سلام عزیزم[قلب] روز مادر بر شما و تمامی مادران مبارک باد[گل][گل][گل]