تولد من

سلام

امروز سالگرد تولد منه.حرفی برای گفتن ندارم اومدم بنویسم که ورود به۳۰ سالگی هم انگار زیاد برام فرقی نداره.دست اقای همسر درد نکنه دیشب یه تولد خوب برام گرفت.یه کیک خوشگل قلبی با یه گل اپارتمانی به نام لیندا و هدیه که سکه بود و اوا کوچولو هم برام یه دمپایی رو فرشی رنگی خرید.

مامان و بابا و دوتا داداش ها هم برای افطار اومدن خونه مون و زحمت کشیدن با خودشون یه تابلو فرش وان یکاد اوردن.

چند روز هست که دارم میرم دوره ی قرانی که تو محل برگزار میشه.اینجوری هم هر روز یه جز قران رو میخونم و هم تجوید و روخوانی قرانم خوب میشه.در کنار اینها با همسایه ها هم اشنا میشم.

به فکر اینم یه وبلاگ برای فروش کارهای چرمم درست کنم و اینترنتی بعضی از کارها رو بفروشم.بعد از ماه رمضان هم یه دوره اموزش چرم برای بعضی از همسایه ها و دوستان میذارم. تو ایم مدت که چرم کار میکنم دیدم خیلی ها علاقه به چرم دارن اما نتونستن این کار رو انجام بدن اما خیلی های دیگه هم دارن چرم درست میکنن و یعنی محدودیت کاری برای من.یه سری فکر برای فروش بیشتر و درامد بیشتر دارم اما احساس میکنم باید یه کار خاص انجام بدم تا بین بقیه متمایز باشم.باید بیشتر کار کنم.

چقدر دلم یه کوهنوردی یا یه پیاده روی میخواد.ماه رمضون و گرما ی زیاد نمیذاره اصلا از خونه خارج بشیم..شب ها هم هنوز افطار نکرده باید به فکر درست کردن سحری باشم.

/ 15 نظر / 20 بازدید
نمایش نظرات قبلی
علی

عزیزم کمال همنشینی با شماست که تاثیرش رو میبینی[لبخند][لبخند] [گل][گل][گل]

ali

سلام صبح بخیر عزیزم[قلب][گل][گل][گل]

ali

[گل][گل][گل]

شعیب

سلام اندوه و نشاط همواره دوشادوش هم سفر کنند و ممکن است در آن هنگام که یکی بر سفره ی ما نشسته است ، دیگری در رختخوابمان آرمیده باشد.

شعیب

سلام اندوه و نشاط همواره دوشادوش هم سفر کنند و ممکن است در آن هنگام که یکی بر سفره ی ما نشسته است ، دیگری در رختخوابمان آرمیده باشد.

علی

با سلام وآرزوی قبولی طاعات و عبادات شما در این ماه مبارک و تسلیت شهادت مولای متقیان از شما در این شبها و روزهای پر خیر و برکت التماس دعا دارم[گل][گل][گل]

گمنام

با کلی تأخیر تولدت مبارک. شاد باشی و روزه ها قبول

رها

تولدت مبارک مریم جون پس تقریبا هم سنیم! ولی من از وقتی وارد سی سالگی شدم خیلی راحتتر شدم دیگه.قبلا همش دغدغه داشتم که این سی نرسه حالا که رسید دیگه یه چند سالی راحتم تا دوباره که نزدیک 40 بشم باز شروع شه......

شهر عجیب

تولدتون مبارک[گل]